Grade levels are from 2014

All boys photos by Michael Lucid
More photos

RUNNER OF THE YEAR

Matt Salazar, junior, Casa Grande 2nd NCS II, State participant, 3rd NBL, Jr Viking & Rancho Cotate Champ, 2nd Castro Vly, 14th seeded Stanford, 19th Mt Sac sweeps, won 5 tri-meets

Matt Salazar, junior, Casa Grande
2nd NCS II, State participant, 3rd NBL, Jr Viking & Rancho Cotate Champ, 2nd Castro Vly, 14th seeded Stanford,
19th Mt Sac sweeps, won 5 tri-meets

FIRST TEAM

Daniel Pride, sophomore, Santa Rosa 5th NBL, 10th NCS II, State participant, 2nd Septo & So Viking, 4th Rancho Cotate, 7th Castro Vly, 11th Stanford II, won 2 tri-meets

Daniel Pride, sophomore, Santa Rosa
5th NBL, 10th NCS II, State participant,
2nd Septo & So Viking, 4th Rancho Cotate,
7th Castro Vly, 11th Stanford II, won 2 tri-meets

Caleb Richards, junior, Sonoma Academy 19th State V, 5th NCS, CMC Champion, 7th Rancho Cotate, 1st Sonoma Academy Inv., 2nd Jr Viking, 7th Stanford V, 9th Farmers, won 1 tri-meet

Caleb Richards, junior, Sonoma Academy
19th State V, 5th NCS, CMC Champion, 7th Rancho Cotate, 1st Sonoma Academy Inv., 2nd Jr Viking, 7th Stanford V, 9th Farmers, won 1 tri-meet

Brian Schulz, sophomore, El Molino SCL Champion, 2nd NCS IV, 44th State, So Viking & Septo Champ, 2nd Articoke, 5th Crystal Springs, won 5 tri-meets

Brian Schulz, sophomore, El Molino
SCL Champion, 2nd NCS IV, 44th State, So Viking & Septo Champ, 2nd Articoke, 5th Crystal Springs, won 5 tri-meets

Jordan Scobey, junior, Maria Carrillo 8th NCS II, State participant, 4th NBL, 3rd Rancho Cotate & Septo, 9th Ed Sias, 10th Crystal Springs seeded, 15th Stanford II, won 2 tri-meets

Jordan Scobey, junior, Maria Carrillo
8th NCS II, State participant, 4th NBL, 3rd Rancho Cotate & Septo, 9th Ed Sias, 10th Crystal Springs seeded,
15th Stanford II, won 2 tri-meets

SECOND TEAM

Stuart Lovelace, junior, Montgomery 8th NBL, 4th Jr Viking, won 1 tri-meet

Stuart Lovelace, junior, Montgomery
8th NBL, 4th Jr Viking, won 1 tri-meet

THIRD TEAM

Eduardo Calderon, junior, Piner 7th SCL, 17th NCS IV, 4th Sonoma Academy Inv., 5th Jr Viking

Eduardo Calderon, junior, Piner
7th SCL, 17th NCS IV, 4th Sonoma Academy Inv.,
5th Jr Viking

Travis Claeys, junior, Sonoma Valley 4th SCL, won 1 tri-meet

Travis Claeys, junior, Sonoma Valley
4th SCL, won 1 tri-meet

Jacob Hayes, junior, Piner 6th SCL, 2nd Sonoma Academy Inv.

Jacob Hayes, junior, Piner
6th SCL, 2nd Sonoma Academy Inv.

Brandon Escandon, junior, Roseland Prep 4th CMC, 21st NCS V, 3rd Jr Viking

Brandon Escandon, junior, Roseland Prep
4th CMC, 21st NCS V, 3rd Jr Viking

Luca Mazzanti, sophomore, Santa Rosa 9th NBL, 8th Rancho Cotate, 3rd So Viking

Luca Mazzanti, sophomore, Santa Rosa
9th NBL, 8th Rancho Cotate, 3rd So Viking