Complete Results

Boys

800 Meter Run
1 Coss, Matt 12 Bella Vista 1:59.97 28
Place Name Year School Finals Heat#
142 Hartford, Maclean 11 Sonoma Academy 2:18.68 14
154 Quezadas, Luis 9 Healdsburg 2:19.63 15
219 Magdaleno, Andrew 9 Healdsburg 2:26.16 14
260 Camacho, Lawrance 10 Petaluma 2:31.62 3

1600 Meter Run
1 Hogan, John 12 Lowell 4:20.34 24

6 Kramer, Casey 12 Petaluma 4:30.08 24, Prep best
23 Loftus, Patrick 12 Sonoma Academy 4:38.07 23, CMC leader
52 Mondragon, Eddie 10 Healdsburg 4:43.42 23
106 Magdaleno, Andrew 9 Healdsburg 4:56.01 9
149 DeJong, Lucas 11 Petaluma 5:00.29 17
207 Castro, Jose 10 Healdsburg 5:06.93 17
209 Schmid, Tillman 12 Petaluma 5:07.10 17
241 Garcia, Diego 9 Healdsburg 5:10.64 15
261 Quezadas, Luis 9 Healdsburg 5:14.32 14
290 Catalano, Eli 10 Sonoma Academy 5:18.28 12
365 Shaheen, Jad 11 Petaluma 5:33.83 10
413 Whitt, Michael 9 Petaluma 5:47.94 5
425 Efstathiu, Connor 9 Petaluma 5:51.38 4
436 Grant, Charlie 10 Petaluma 5:54.37 5

3200 Meter Run
1 Huxham, Fred 12 Redwood 9:10.73* 10

61 Loftus, Patrick 12 Sonoma Academy 10:11.21 6, CMC leader
62 Mondragon, Eddie 10 Healdsburg 10:13.13 8, SCL leader
102 Rosan-Duran, Eli 11 Sonoma Academy 10:44.99 5
133 Castro, Jose 10 Healdsburg 11:12.65 5
134 Garcia, Diego 9 Healdsburg 11:12.89 5
168 Catalano, Eli 10 Sonoma Academy 11:45.94 2

Girls

800 Meter Run
1 Alexander, Anaya 10 Las Lomas 2:19.12 18

23 Reinstein, Lilly 10 Sonoma Academy 2:30.00 16, CMC leader
44 Abbott, Helena 9 Petaluma 2:35.90 15
97 Bernard, Liza 11 Petaluma 2:47.71 15
170 Schafer, Julia 10 Sonoma Academy 3:02.12 3
173 Nagy, Lilla 9 Healdsburg 3:03.09 7
188 Sappington, Stella 10 Sonoma Academy 3:09.22 1

1600 Meter Run
1 Derry, Kendall 10 Bella Vista 5:06.04* 12

32 Reinstein, Lilly 10 Sonoma Academy 5:34.15 11, CMC leader
50 Parratt, Madison 10 Petaluma 5:45.48 12
60 O’Hanlon, Jessica 11 Petaluma 5:49.10 11
61 Hospodar, Sophie 9 Petaluma 5:49.22 11
97 Roper, Alison 10 Petaluma 6:07.20 6
103 Nagy, Lilla 9 Healdsburg 6:09.95 6
126 Barry, Shyla 10 Petaluma 6:18.60 7
183 Boyd, Whitney 9 Petaluma 6:42.85 3
194 Kramer, Alexis 10 Petaluma 6:51.85 5
197 Schafer, Julia 10 Sonoma Academy 6:54.92 2

3200 Meter Run
1 Starn, Brooke 10 Monte Vista 11:01.16 4

10 Parer, Sinclaire 11 Sonoma Academy 15:28.11 1