North Bay League
Boys
5-0 Maria Carrillo
5-1 Casa Grande
4-1 Santa Rosa
3-2 Montgomery
2-3 Windsor
1-4 Ukiah
1-5 Rancho Cotate
0-5 Cardinal Newman

10/23
Casa Grande 18, Santa Rosa 40, Cardinal Newman 85
Maria Carrillo 18, Ukiah 51, Rancho Cotate 64
Windsor 26, Montgomery 31
10/16
Santa Rosa 24, Windsor 37, Rancho Cotate 80
Casa Grande 18, Montgomery 43, Ukiah 75
Maria Carrillo 15, Cardinal Newman 50
10/9
Maria Carrillo 32 (wins tie breaker), Casa Grande 32, Windsor 60
Montgomery 15, Rancho Cotate 57, Cardinal Newman 69
Santa Rosa 18, Ukiah 45

Girls
5-0 Maria Carrillo
5-1 Casa Grande
3-2 Montgomery
3-2 Santa Rosa
3-2 Windsor
2-4 Rancho Cotate
0-5 Ukiah
0-5 Cardinal Newman

10/23
Casa Grande 20, Santa Rosa 41, Cardinal Newman 88
Maria Carrillo 15, Rancho Cotate 59, Ukiah 66
Windsor 24, Montgomery 35
10/16
Windsor 23, Santa Rosa 38, Rancho Cotate 74
Casa Grande 16, Mongomery 45, Ukiah 82
Maria Carrillo 15, Cardinal Newman 50
10/9
Maria Carrillo 33 (wins tie breaker), Casa Grande 33, Windsor 64
Montgomery 23, Rancho Cotate 50, Cardinal Newman 53
Santa Rosa 19, Ukiah 44

Sonoma County League
Boys
5-0 Piner
4-1 Sonoma Valley
2-2 Analy
2-2 Petaluma
2-3 Healdsburg
1-4 El Molino
0-4 Elsie Allen

10/23
Piner 15, Elsie Allen 50
Sonoma Valley 25, Analy 40, Healdsburg 58
Petaluma 23, El Molino Inc
10/16
Piner 35, Analy 35, El Molino 60, Piner wins on 6th runner
Sonoma Valley 15, Elsie Allen 50
Petaluma 15, Healdsburg 49
10/9
Healdsburg 25, El Molino 37, Elsie Allen 74
Piner 25, Sonoma Valley 52, Petaluma 58

Girls
5-0 Piner
3-1 Petaluma
3-1 Analy
2-3 Healdsburg
2-3 Sonoma Valley
1-4 El Molino
0-4 Elsie Allen

10/23
Piner 15, Elsie Allen Inc.
Analy 25, Sonoma Valley 49, Healdsburg 54
Petaluma 18, El Molino Inc.
10/16
Piner 24, Analy 37, El Molino 75
Sonoma Valley 15, Elsie Allen Incomplete
Petaluma 22, Healdsburg 36
10/9
Healdsburg 25, El Molino 32, Elsie Allen Inc.
Piner 25, Petaluma 47, Sonoma Valley 63

Coastal Mountain Conference
Boys

NCL I
1-0 Fort Bragg
0-1 Willits
Middletown
Lower Lake
Kelseyville
Clear Lake
Cloverdale
St. Helena

NCL II
4-0 Sonoma Academy
4-1 Roseland Prep
3-2 Calistoga
1-2 Upper Lake
0-2 Technology
0-2 Pt. Arena
0-1 St. Vincent

NCL II Records, as reported in by Calistoga
Sonoma Academy 6-0
Roseland Prep 5-1
Calistoga 4-2
Technology 3-3
Upper Lake 2-4
St. Vincent 1-5
Pt. Arena 0-6

10/23
Sonoma Academy 18, Tech 41
Sonoma Academy 15, St. Vincent 45
Roseland Prep 23 – Calistoga 32
Roseland Prep 19 – Upper Lake 37
Roseland Prep 15 – Pt. Arena 50
Calistoga 15 – Pt. Arena 50
Calistoga 20 – Upper Lake 42
Upper Lake 15 – Pt. Arena 50
10/9
Fort Bragg 21, Willits 40
Sonoma Acad. 25, Calistoga 30
Calistoga 21, Technology 34
Sonoma Acad. 23, Roseland Prep 34
Roseland Prep 28, Technology 30

Girls
NCL I
1-0 St Helena
0-1 Fort Bragg
Middletown
Lower Lake
Kelseyville
Clear Lake
Cloverdale

NCL II
3-0 Upper Lake
2-0 Sonoma Academy
2-1 Roseland Prep
0-1 Technology
0-1 St. Vincent
0-2 Pt. Arena
0-2 Calistoga

10/23
Sonoma Academy 18, Tech 47
Sonoma Academy 15, St. Vincent inc
Upper Lake 19 – Roseland Prep 38
Upper Lake 15 – Pt. Arena 50
Upper Lake 15 – Calistoga 50
Roseland Prep 15 – Calistoga 50
Roseland Prep 15 – Pt. Arena 50
10/9
St Helena 26, Fort Bragg 29